2 izbový byt Žilina – PREDANÉ

Ponuka na predaj – slnečný 2 – izbový byt – sídlisko Vlčince II na ulici Záborského.
Byt sa nachádza na 4. poschodí z celkových 4. s výťahom a jeho orientácia všetkých izieb je na juhovýchodnú stranu ( celodenne presvetlený). V byte o výmere 54m2 prebehla v rokoch 2015 až 2016 kompletná rekonštrukcia vrátane nosnej priečky a celková zmena dispozície dennej časti (staticky posudok samozrejmosťou). Tak isto bolo nanovo vymurované jadro kde je umiestnený priestranný sprchovací kút a toaleta. Všetky steny boli vyrovnávané, nahodené nové omietky, strop znižovaný sadrokartónom, spálňa – strop bez sadrokartónu , steny kompletne vyrovnané omietkou, výmena elektroinštalácie, výmena radiátorov v celom byte. Okrem vstupnej chodby a kúpelne kde je dlažba sa v ďalších priestoroch nachádza plávajúca podlaha 1 cm hrubá v zaujímavom dekore. Nábytok v byte prevažne vyrobený na mieru (sedacia súprava z masívu zn. Phase z ľahko udržiavateľnou latkou v záruke, 2x vstavaná skriňa s hliníkovým kovaním vyrobená na mieru, kuchynská linka v prevedení biely lesk v kombinácii s tmavošedým betónom zn. Oresi – na mieru, v jedálenskom priestore sa nachádza dizajnový jedálenský stolík + barové sedenie pre dve osoby, v chodbe veľké zrkadlo v zaujímavom prevedení. Spotrebiče v kuchyni el.rúra, varna doska, chladnička a digestor v čiernej farbe zn.Gorenje-edícia Simplicity .
V byte sa ďalej použili materiály : vliesová tapeta – vzhľad zvieracej kože, v obývačke za TV na celej stene použitý remienkový obklad s prírodného kameňa , vypínače Legrand , nové parapety, batérie zn. Optima, osvetlenie bytu LED, v obývačke lampa s krištalovým sklom, TV plazma zn. Samsung 130cm, Práčka Gorenie, v spálni priestranná postel pre dve osoby v bielom prevedení, materiál ekokoža, vkusné záclony. Byt je maximálne vzdušný, presvetlený, elegantný, čistý a tichý. Majiteľ si dal záležať na celkovej rekonštrukcii kde boli použité výhradne prírodné kvalitné materiály.
Byt disponuje priestrannou vstupnou chodbou, ďalej kuchyňou, ktorá je prepojená s obývacou časťou, čím bol docielený otvorenejší priestor pre tzv. dennú časť, na opačnej strane kuchyne sa plynule prechádza smerom do priestrannej spálne, WC ako aj kúpelňa sa nachádzajú v blízkosti vstupnej časti bytu, kde sa nachádza aj jeden z úložných priestorov – šatniková skriňa. K bytu prislúcha pivnica v suteréne.
V roku 2013 prebehla v celom bytovom dome kompletná rekonštrukcia vrátane zateplenia fasády, výmeny hlavných vchodových dverí, okien v spoločných priestoroch + výmena strešnej kritiny, v blízkej dobe sa plánuje výmena výťahov. Mesačne náklady pre uvedený byt sú do 100euro pre dve osoby. Správcom bytového domu je OSBD. V blízkosti bytu je výborná občianska vybavenosť- parkovanie bezproblémové, v tesnej blízkosti viacero detských ihrísk, školy, škôlky, poliklinika, nemocnica, okresný úrad /klientské centrum mesta Žilina/, plaváreň, lesopark, viaceré obchodne domy Kaufland, Lidl, Billa, reštauračné zariadenia, zastávky MHD dostupné z viacerých strán sídliska, jedná sa o veľmi pokojnú lokalitu /k bytu vedie slepá ulica/ veľa zelene.

Details

Cena :
Druh nehnuteľnosti : Byty
Obchod : Predaj
Rozloha : 54 m2
PSČ : 010 08
Mesto : Žilina
Krajina : Slovensko
Stav : Úplná rekonštrukcia
Property ID : 1020
Michal Janásek